Główna

Home / Główna

Nasza firma istnieje od 1977 roku, przez cały czas sukcesywnie się rozwijając oraz powiększając grono zadowolonych, stałych klientów.

Częścią naszej działalności jest kompleksowa obsługa serwisowa osób prywatnych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w usługach takich jak montaże oraz serwisy molekularnych filtrów odwróconej osmozy, stacji filtrujących wodę na cały dom oraz przemysłowych stacji uzdatniania wody. Zajmujemy się także badaniami wody w profesjonalnym laboratorium oraz doborem urządzeń filtrujących wodę.

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń filtrujących wodę. Wykonujemy m.in. wymianę wkładów filtrujących, sanitaryzację oraz dezynfekcję urządzeń, wymianę złóż filtrujących, kontrolę jakości wody oraz poprawności działania urządzeń.

Wykonamy dla Państwa między innymi:

 • badanie fizykochemiczne wody
 • dobór urządzenia
 • montaż molekularnego filtra odwróconej osmozy lub ultrafiltracji
 • montaż zmiękczacza, odżelaziacza lub urządzenia multifunkcyjnego
 • serwis urządzeń filtrujących wodę w tym:* wymianę filtrów oraz zużytych części

  * sanitaryzację oraz dezynfekcję urządzenia

  * sprawdzimy stopień zużycia membrany osmotycznej

  * wymianę złóż filtrujących

 • doradztwo

Zapraszamy także do naszych sklepów internetowych, w których znajda Państwo między innymi części do domowych filtrów oczyszczających wodę, stacji uzdatniania wody, jak również całe urządzenia. Ofertę naszych sklepów znajda Państwo tu: www.fitaqua.pl oraz www.sklep.fitaqua.pl

Naszym Klientom gwarantujemy wysokiej jakości usługi, krótkie terminy realizacji zamówień oraz zleceń, a także bardzo atrakcyjne ceny. To, co najbardziej wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to uczciwość i rzetelność w świadczeniu usług. Z należytą dbałością realizujemy usługi serwisowe. To my pilnujemy terminów okresowych serwisów i umawiamy się z Państwem na dogodny dla Państwa termin. Jeśli nie chcecie się Państwo martwić o to, co się stanie, gdy sprzęt ulegnie awarii a także jeśli pragniecie zdjąć ze swoich barków konieczność pamiętania o regularnym serwisowaniu urządzeń – zapraszamy do nas!

Serwis@amii.pl

tel. 042 648-48-48 lub 022 886-40-10